BİZ KİMİZ

Age Medical Group, Çilem Yaş yönetiminde sağlık sektöründe 15 yılı aşkın tecrübesi ile müşteri taleplerine odaklı, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışını ilke edinmiş , medikal ürün üretimi ve toptan perkende ürünlerin pazarlanması, sektörde sağlam adımlarla ilerleyen, Kosgeb kadın girişimci desteği ile birlikte sağlık sektöründe öncü firma olma hedefimiz yanında bunu tüm ülke geneline değer olarak kazandırmaktır.

Üretim ve tescil belgeleri olan firmamız medikal malzemelerin toptan veya perakende satış hizmetleri sunmaktadır. Tüm sağlık personellerinin ihtiyacı olan galoş  ve bone gibi malzemelerin üretim ve satış hizmetleri sağlanarak sağlık personellerin medikal ihtiyaçları da karşılanmaktadır.

MİSYONUMUZ

Öncelikli olarak kalite ve güvenceyi ilke edinmiş, ilk günden beri üretim ve tedarik zincirlerini en başarılı şekilde uygulayan dürüst, eğitimli personelimiz ile tüm müşterilerimize aynı kaliteli hizmet anlayışını ilke olarak benimsedik.

VİZYONUMUZ

%100 müşteri memnuniyeti, ürettiğimiz her medikal ürünün en iyi şekilde kalite standartlarından ödün vermeden, olabilecek her sorunda çözüm odaklı yaklaşımla yüzü gülen memnun müşteriler yaratma çabamız devam ediyor.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Modern ekipmanlarla donatılı, kalite ve çevre politikalarına uygun hareketle , standarlardan ödün vermeyen %100 geri dönüşüm ürünlerimiz ile Doğayı koru ilkemize mükemmeli hedefle ilkemize bağlı kalarak hedeflerimizi gerçekleştiriyoruz.

çilem-yaş1