Bone özel tasarlanan ve tek kullanımlık özelliği ile toplum sağlığı için profesyonel özelliklere sahip bone ürünü, atmosferde bulunan zararlı molekülleri, kimyasal maddeleri, hava zerrelerine yapışan virüsleri ve mikropları izole etmektedir. Sağlık dünyasında enfeksiyonel problemlerin meydana gelmemesi için sağlık çalışanları bone kullanmaktadır. Gıda imalat sektöründe de bone kullanımı zorunludur. Üretim esnasında alerjik durumların meydana gelmemesi için bone kullanımı gereklidir.

Tek kullanımlık bone 4

İzolasyon özelliğine sahip olan bu ürünü, saç kıllarının düşmesini engeller ayrıca enfeksiyon riskini ortadan kaldırır. Gıda sektöründe saç kıllarının üretim esnasında gıdalara karışmaması için kullanılır. Ayrıca kimyevi maddelerin cilde zarar vermemesi için bu ürün kullanılır. İnsan saç kılı, gıda üretimi esnasında kimyasal etkileşim meydana getirdiği için bone ile kapatılması gerekir.

Sağlık Dünyasına Özel Bone

Doktor, anestezi uzmanı, hemşire, cerrah, laboratuvar görevlisi, diş teknisyeni, diş hekimi, veteriner ve patoloji uzmanları kullanmaktadır. Sağlık dünyasında bone kullanımı en önemli konulardan biridir. Ameliyathanelerde zorunlu izolasyon ürünü olan bone modelleri, standart kullanım özelliğine sahiptir.

 Pratik kullanım özelliğine sahip bu bonelerde ultrasonik dikiş kullanılmıştır. Ayrıca cilde zarar vermeyen ve her hangi bir alerjik durum meydana getirmeyen gipe lastikler kullanılmıştır. Antibakteriyel  özelliğe sahip olması nedeniyle, bulaşıcı hastalığa neden olan virüsler ve toplum sağlığını tehdit eden zararlı mikroorganizmalar bulunmamaktadır.

Özel Tek Kullanımlık Bone

bone-yeşil-1

 Kullanılan kumaşın en önemli özelliği hijyenik olmasıdır. Ayrıca saç derisinin nefes almasını sağlar ve hijyenik bir şekilde koruma sağlar. Nefes alan kumaş özelliği, terleme ve kaşıntıyı önler ve baş kısmının hava almasını sağlar. Saç bölgesinin izolasyonunda kullanılan tek kullanımlık bir üründür.

 Tek kullanımlık olmasının birçok avantajı vardır. Çalışma ortamının atmosferinde bulunan zararlı mikroplar, kimyasal maddeler ve virüsler boneye yapışır. Bir gün boyunca bu maddeler bone yüzeyine yapışır ve çöpe atılır. Bu şekilde pratik izolasyon işlemi gerçekleşir. Bu ürün yıkanmaz ve tek kullanımlıktır. Kullanıldıktan sonra kapaklı bir çöp kutusuna atılmalıdır.

Kullanışlı ve Pratik Bone

Ekonomik, kullanışlı ve etkili olması nedeniyle bu gün geniş bir kullanım alanına sahiptir. Propoliplen, Nonwomen- Spumbond gibi maddelerin kullanıldığı bone üretimi prosedüre uygun yöntemlerle gerçekleşmektedir. Ateşe karşı dayanıklı değildir ve her hangi bir madde bulaştığı zaman değiştirilmelidir. Dokunmamış kumaşlar akordeon bone üretiminde kullanılmaktadır.

Tasarımının lastikli olması ve akerdeon fonksiyonel özelliğe sahip olması, kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Lastikli ve açılabilir özelliğe sahip olması nedeniyle bütün bedenlere rahatlıkla uyum göstermektedir. Lastik tasarımının birçok avantajı vardır. Bu tasarım sayesinde bonenin başta durması problem teşkil etmemektedir.

Standart Beden Özelliğine Sahiptir

Bonenin geniş yüzeyi ve açılabilir çevresi sayesinde, uzun saçlı kişilerin akordeon bone kullanımını kolay hale getirmektedir. İç hacminin geniş olması nedeniyle saçın tamamı bonenin içine toplanabilir. Büyük bedenli modeller, genellikle bayanlara özeldir.

Üretim aşamasında el değmeden üretilen tek kullanımlık akordeon bone ürünleri, özel makinelerde üretilmektedir. El değmeden dikişlenen bu ürünler prosedürün belirlediği sınırlar çerçevesinde üretilmektedir. Akordeon bone ürünlerinin üretiminde bütün aşamalar otomatik makineler tarafından gerçekleşmektedir. Bu ürünler ortadan yanlara doğru açılıp genişlediği için akerdeon adını almıştır.

bone-beyaz-1

Geri Dönüşümlüdür

Antibakteriyel olan bu ürünler aynı zamanda antistatic özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde üzerine toz birikmez. Saç bonesi kumaş yapısı sağlıklıdır ve uzun süre izolasyon özelliğine sahiptir. Nefes alan ve terlemeyi önleyen özel kumaşı, nem izolasyon özelliğine sahiptir.

 Bu ürün standarttır herkes rahatlıkla kullanabilir. Ürünümüzün en önemli özelliklerinden biri geri dönüşüm özelliğine sahip olması ve bu nedenle doğaya zarar vermemesidir. Saç bonesi ürünü doğa dostudur. Beyaz ve yeşil olmak üzere iki renk özelliğine sahiptir.

Estetik Tasarımlıdır

Lastikli olması nedeniyle kemer sistemine veya benzeri kilit sistemine ihtiyaç duymamaktadır. Baş kısmının arka kısmını tam anlamıyla kaplayan saç bonesi, ince ve zarif olması nedeniyle estetik bir görüntüye sahiptir. İnce kumaş yapısı, ince lastikleri ve fark edilmeyen dikişleri, estetik görünüm sağlamıştır. Ürün sadece saç bölgesini kapatmaktadır. Alın ve yüz açık kalmaktadır.

Bay veya bayan modeli olmayan bu ürün tek kullanımlıdır ve tek modeli vardır. Paketli satılmaktadır. Paketlerde 100 adet bulunmaktadır.