Medikal ürünler başta  olmak üzere birçok farklı seçenekte perakende olarak satışa çıkarılıyor. Bu ürünleri 100 lü ve 1000 li paketlerde satın almak da mümkündür. Aynı zamanda cerrahi bone ve galoşalmak isteyen müşteriler de siparişlerini telefon ve internet üzerinden gerçekleştirebilir. Havada asılı olan mikroplara karşı koruma  sağlayan medikal ürünlerkendi içerisinde birçok farklı seçeneğe ayrılıyor.

bone-kutu-görsel-1
renkli bone

Boneler ve Öne Çıkan Özellikleri

Başta hastane ve ameliyathaneler olmak üzere birçok farklı yerde kullanılabilen cerrahi bone çeşitleri bu kategoride yer alıyor. Tıpkı maskeler gibi bone ve çeşitleri de lastikli bir yapıya sahiptir. Kafanın arka kısmına bu lastikler vasıtasıyla rahat bir şekilde takılabilir. Saç tellerinin dökülmesini engelleyerek bulunulan ortamın çok daha steril olmasını sağlayan ürünlerdir. Kafaya tam oturan yapısı sayesinde rahat kullanımlar için idealdir.. Medikal ürünler kategorisinde yer alan bu ürünlerde birçok farklı renk ve desen seçeneği de müşterilere sunuluyor.

Cerrahi Boneler de Renk ve Desen Çeşitleri

Mevcut kategorilerdeki bone çeşitleri birçok farklı renk ve desene ev sahipliği yapıyor. Beyaz, kırmızı, yeşil, mavi gibi renkleri bünyesinde barındıran cerrahi bone ürünleri perakende olarak satılıyor. Aynı zamanda çift renkli olan versiyonları da kategorilerdeki ürün görsellerine bakılarak satın alınabilir. Bone fiyatları her bütçeye uygundur. Desen ve renk farklılıkları fiyatlara yansımıyor.

Galoş Çeşitleri ve Ürün Özellikleri

Son seçenekler arasında galoş çeşitleri yer alıyor. Bu ürünler maskeler ve bonelerin yer aldığı kategorilere tıklanarak pratik bir şekilde sipariş edilebilir. Başta hastane ve ameliyathane olmak üzere birçok farklı kullanım alanı bulunan galoşlar, cerrahi maskeler gibi tek kullanımlıktır. Tekrar tekrar kullanılmaları hijyen problemlerine yol açacağı için tavsiye edilmemektedir. Çift dikişli galoş ürünleri diğer galoşlara göre çok daha kullanışlı ve dayanıklıdır. Aynı zamanda ultrasonik olma özelliği taşıyan ve çift lastlik olan versiyonları da mevcuttur. Yeşil dışında pembe ve mavi renkli olanları da herhangi bir fiyat farkı olmaksızın satın alınabilir.

3 Katlı Cerrahi Maskeler ve Çeşitleri

İlk seçenekler arasında üç katlı cerrahi maske ve çeşitleri yer alıyor. Bu ürünler tek kullanımlık olup günlük olarak değiştirilmelidir. Telli ve telsiz olarak iki çeşidi bulunuyor. Telli olanların fiyatı biraz daha yüksek olup diğer çeşitlerine göre çok daha kullanışlıdır. Ağız ve burun bölgesini tamamen kapatarak kişilerin virüs kapma riskini en aza indirger. Latex içermeyen cerrahi maske ürünleri sağlıklı kullanımlar için idealdir. Özel kumaşı sayesinde en hassas ciltler için bile uygundur. Tahrişe neden olmaz. Özellikle kapalı ortamlarda çalışanların tercih ettiği telli maskeler terletmiyor ve pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Esnek bir kumaşa sahip olduğu için takıp çıkarılması da son derece kolaydır.

Lastikli Cerrahi Maskeler

Türkiye’nin 81 iline hızlı teslimat parolasıyla gönderilen lastikli cerrahi maske çeşitleri mevcut kategorilerdeki bir diğer seçenektir. Nonwoven adlı özel bir kumaştan imal edilen bu maskeler de diğer çeşitleri gibi tek kullanımlıktır. Yıkayarak tekrar tekrar kullanılması tavsiye edilmez. 50’lik ve 100’lük paketlerde satılan lastikli maskeler standart ölçülerdedir. Çocuklar ve yetişkinler tarafından takılabilir. CE onaylıdır. Mikrop kapma ve bulaştırma riskini en aza indirgeyen hijyenik maske çeşitleridir. Takılması da en az kullanımı kadar pratiktir. Kulakların arkasına geçirilerek istenildiği gibi ayarlanabilir. Non-steril olan bu maskelerin en önemli özelliklerinden bir diğeri kokusuz olmasıdır. Solunan havayı filtreler ve hastalık riskini azaltır. Fiberglass içermeyen bu maskeler 2 ve 3 katlı olmak üzere iki seçenekte sunuluyor. 2 katlı maskelerin fiyatı biraz daha düşüktür.

Diğer Maske Çeşitleri ve Ürün Özellikleri

Burun telli yüz maskeleri ince ve korunaklı bir yapıya sahiptir. Üç katlı olmaları sayesinde hava kabarcıklarını filtreler. Hem açık hem de kapalı ortamlarda rahat bir şekilde nefes alınmasını sağlar. Terletme yapmadığı için en sıcak havalarda bile rahatlıkla takılabilir. Sertifikalı olan ürünlerin beyaz ve yeşil gibi renk alternatifleri bulunuyor. Kaliteli kumaşı sayesinde tüylenme de yapmayan maskeler sepete eklenip anında sipariş edilebilir. Daha önce aynı çeşit maskeleri satın alıp kullananların yorumları okunarak bu medikal ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak mümkündür.

Medikal Ürünlerde Satın Alma Seçenekleri

Bone ve diğer ürünleri satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz, ürün görsellerini ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo gönderimi mevcuttur. El değmeden üretilen galoş ve maskeler steril bir şekilde paketlenip verilen adreslere gönderilmektedir.